קידום אתרים

קידום אתרים באינטרנט מאפשר לך הגיע לחשיפה גדולה של לקוחות.

איך נגרום לגולש להגיע לאתר שלך ולא למתחרים. איך נשכנע מנועי חיפוש ובעיקר את גוגל להציב את האתר שלך בדפים הראשונים? איך תהפוך את האתר שלך לאתר אטרקטיבי ומעניין?

התשובה לכל השאלות היא קידום אתרים מקצועי. הניסיון מראה כי בניית אתר יפה הבנוי בצורה מקצועית, הכולל נתונים, ניווט ואלמנטים נוספים אחרים אינו מספיק. מנועי החיפוש פועלים באמצעות אלגוריתמים שונים המדרגים את האתרים. קידום אתרים למעשה נעשה מרגע שמתחיל בניית האתר, חלק מהפעולות הנעשות כגון כתיבת הקוד, תגים ועוד, הן חלק מבניית האתר.

קידום אתרים – כל אחד יכול?

קידום אתרים אינו מצריך יידע מיוחד ולמעשה כל אחד יכול לעשות זאת באופן עצמאי, אך עם זאת קידום שאינו נעשה בהתאם לחוקים עלול להביא עליכם את התוצאה ההפוכה. גוגל מעניש אתרים בהם נמצא העתקת תוכן או בניית קישורים שאינה נעשתה לפי הכללים.

קידום אתרים מטרתו לשפר את מיקום אתר אינטרנט בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש. מנועי החיפוש קובעים את דירוג אתר בתוצאות החיפוש על פי מאות פרמטרים שונים. שקלול הפרמטרים השונים נעשה ביחס לכלל האתרים. פרמטרים כגון קוד האתר, תוכן האתר, מילות מפתח, גודל האתר כמות ואיכות הקישורים הם חלק מהפרמטרים לקביעת מיקום האתר בדירוג מנועי החיפוש.

קידום אתרים מהווה נדבך חשוב כבר בהליך בניית אתר. בנייה נכונה של האתר, מבחינת מבנה האתר, מילות מפתח רלוונטיות, קישורים פנימיים וחיצוניים ועוד.

פעולות כגון תוכן, קישורים ומילות מפתח מהווים חלק מרכזי של קידום האתר. אך חשוב לציין כי מנועי חיפוש וגוגל מבצעים שינויים באלגוריתמים במהלך הזמן על מנת להקשות ל”פצח” את הקוד של קידום האתרים.

קידום אתרים – איך עושים זאת?

בחינת קידום אתרים חייב לכלול מערך שלם של משתנים שישפיעו על תוצאות החיפוש. גוגל בעת סריקת האתרים מתחשב במשתנים רבים לקביעת מיקום האתר ודירוגו. התחשבות במשתנים אלו או בחלקם יבטיחו את קידום האתר בצורה אופטימאלית.

מילות מפתח

מנועי החיפוש סורקים את אתרי האינטרנט וממקמים אותם בהתאם לרלוונטיות של האתר למילות המפתח השונות, לכן קידום אתר במנועי החיפוש דורש שינויים באתר על מנת שיהיה בנוי בצורה נכונה עבור מנועי החיפוש. ניתן לבחור מילות מפתח בודדות או מספר רב של מילים. היתרון של בחירת מספר ביטויים מצומצם יבטיח כי מילות אלו יהיה מרוכז ויבטיח את התוצאות המשמעותיות ביותר.

תוכן

קריטריון נוסף הוא התוכן, תוכן איכותי באתר יראה על רלוונטיות באתר וכך הוא מקודם יותר. מאמרים, כתבות ומידע יביאו לתוצאות המיוחלות.

מבנה האתר

מבנה האתר אף הוא משפיע, רבים טועים ובונים אתרים עשירים ומלאים אך בכל זאת אינם מצליחים להביא לקידומו של האתר. בניית אתר בצורת היררכיה נמוכה או במבנה אתר שבו הדפים החשובים יקושרו לדף הבית ודפים הללו יקשרו לדפים פחות חשובים היא בנייה האופטימאלית והנכונה.

בניית קישורים

רבות דובר על בניית קישורים, המשמעות היא שאתר העוסק באותו תחום מצביע הצבעת אמון באתר שלך. גוגל סוקר את האתר ומגיע למסקנה כי האתר חשוב ובהתאם לכך ממקם אותו במנועי החיפוש. בניית קישורים מתבצעת על ידי החלפת קישורים בין אתרים. יש לשים דגש אל איכות הקישורים.

קידום אתרים המדריך

קידום אתרים חשוב לכל עסק קטן או גדול, אך אין זה מספיק לבנות אתר באינטרנט, אם לא רואים אותו. קידום אתר באינטרנט משמעותו שיווק העסק עבורכם. נכון שלא לכולם יש מקום בדף הראשון, אך בחירה נכונה של מילות חיפוש וכתיבת תוכן יכולה להביא לקוחות לאתר. להלן המדריך לקידום האתר שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *