כתיבת תוכן

כיום אתר אינטרנט הוא חובה לכל עסק. ועסקים רבים שהבינו את הפוטנציאל הרב שיש באינטרנט הפכו את האינטרנט לעוד ערוץ שיווקי נוח וזול. עם זאת אין זה מספיק לפנות לחברת לשם בניית אתר,

על מנת שהאתר יניב רווחים ויסייע לעסק חשוב לתחזק את האתר, כוון שאתר שאינו מתוחזק ואינו מתחדש עם העסק הופך את נושא בניית אתר למיותר. בניית אתרים מחייבת מעבר לבנייה גם לשמור על האתר מעודכן ולדאוג לקידומו במנועי החיפוש.

בניית אתרים חשוב שתתחיל בהכרת העסק, הכרת החזון של העסק והמטרות של העסק. בניית אתרים ללא הכרת התחום תביא לאתר שאינו מועיל ומוסיף לעסק ולמעשה מהווה הוצאה מיותרת.

בניית אתרים מחייבת שבניית האתר תעשה עם מערכת תוכן איכותית. המשמעות של מערכת תוכן היא שעדכון האתר הופך לפשוט וקל עבור בעל האתר שיכול לעדכן דפים ולהוסיף תוכן לאתר. מעבר לכל מערכת תוכן הינה מותאמת למנוע החיפוש בצורה הטובה ביותר והאתר יקודם בצורה הטובה ביותר.

הבחירה של חברת בניית אתרים חשובה על מנת שתדע לתכנן ולבנות עבורכם אתר שתתאים לצרכים העסקיים שלכם ויקדמו את האתר בצורה הטובה ביותר.חברת בניית אתרים שלא תבצע לפני בניית האתר מחשבה וסקר שוק תבנה אתר ירוד שלא יתרום לעסק. חברת בניית אתרים בעלת מיומנות מקצועית שתתחיל בלימוד התחום ובצרכי העסק, תקים אתר שיתרום לעסק ותדאג גם לתחום של קידום אתרים. אתר אינטרנט טוב שיהיה מחייב להיות מלווה בתהליך של קידום אתרים.

היתרונות של כתיבת תוכן

בראש ובראשונה כתיבת תוכן משמשת אתכם להציג את עצמכם, את השירותים או המוצרים שהנכם מוכרים. הגולשים יכולים ללמוד עליכם, על הניסיון שלכם. הגולשים לומדים להכיר אתכם ואתם מעניקים לגולשים מידע חיוני ללקוחות הפוטנציאליים שלכם.
דף הבית.

כתיבת תוכן לא מחייב להישאר רק באתר שלכם. כתיבת תוכן מאפשר לכם לפרסם מאמרים שיווקים גם באתרי מאמרים. תוכן עדכני וחדש נהנה מחשיפה ממוקדת ללא צורך להוציא הון על פרסום. מאמרים שהנכם מפרסמים על גבי הרשת תורמים לכם להפוך מומחים בתחומכם, וליהנות מיתרון משמעותי על פני מתחריכם בתחום.

כתיבת תוכן הוא חלק בלתי נפרד מהליך קידום אתרים, לכן כתיבת מאמרים מאפשר לכם להשיג קישורים נכנסים לאתר שלכם. קישורי אלו הם חד כיווונים שהינם מצרך יקר בתחום קידום אתרים ומעבר לכך משמעו קידום האתר שלכם בתוצאות החיפוש.

כתיבת מאמרים רבים באתרים שונים תהפוך את הקישורים הנכסים לאתרכם ותשפר את המיקום שלכם בתוצאות החיפוש. כמו כן בעלי אתרים אחרים יכולים לפרסם את המאמרים שלכם באתרים שלהם ולהעניק לכם את הקרדיט, דבר שיוסיף לכם גם פרסום וגם הכרה כמומחה בתחום. פרסום מאמרים הינה דרך נוחה וזולה לפרסום מקוון מבלי להוציא הון על פרסום באינטרנט.

איך כותבים מאמר איכותי

רגע לפני שאתם מסתערים על המאמר, חשוב שתחשבו על מה אתם רוצים לכתוב. מקדו את נושא הכתיבה לנושא אחד רשמו ראשי פרקים של המאמר. תכנון זה יקל עליכם להיות עקביים במאמר ולא לקפוץ מנושא לנושא.

דיוק זו מילת המפתח, אל תרשמו דברים שאינם מבוססים או לא נכונים. חשוב לפרסם מידע אמין, ונכון.

כתבו ללא טעויות כתיב וללא טעויות תחביריות. כתבו פסקאות קצרות, כותרות מפתות שיימשכו את הגולש להמשיך לקרוא ועם זאת לא כותרות מופרכות.

רשמו תמציתי בבהירות ולעניין, זכרו הגולש מעיין בטקסט בשלב הראשון ומחפש את מה שמעניין אותו, טקסט ארוך מדי או עמוס יגרום לגולש צאת מהאתר.

אל תרשמו מאמרים לגוגל אלא לגולש, כן, חשוב להכניס את מילות המפתח לאתר אך זכרו שבסופו של דבר הגולש הוא הלקוח שלכם ולא גוגל. כמו כן עודף של מילות מפתח עלול ליצור עודף אופטימיזציה שיכול לפגום בקידום של האתר.

אתם רושמים מאמר לגולשים חשוב לכם שהמאמר יפיק עבורכם הנעה לפעולה, רשמו במאמר היכנסו, קראו, רכשו וכגדומה אלו מילים המכוונות לפעולה ומומלץ להכניס אותם בסוף המאמר.

לסיום, בניית אתר אינה מספיקה שהאתר יעלה לאוויר ויופיע שם, חשוב ליצור תנועה אל האתר, חשוב לבצע פעולות קידום שיביאו את האתר אל ראש דפי האתר, גם אם מדובר במילות קידום עם זנב ארוך. חשוב לשמור על האתר מעודכן, לא להשאיר ברכת שנה טובה עד לחג הפסח. להוסיף מאמרים ותכנים נוספים לאתר לפחות פעם בחודש.

כתיבת תגובה

כתיבת תוכן

כתיבת תוכן הוא חלק חשוב ומשמעותי בתחום קידום אתרים. תוכן באתר מסייע לגולשים ללמוד על המוצר או השירות, מאפשר להם לקבל מידע בכל תחום ובצורה מעמיקה, ללמוד ועוד. כתיבת תוכן לאתר ומחוצה לו יסייע לכם להשיג לקוחות פוטנציאליים חדשים. עם זאת כתיבת תוכן היא משימה לא פשוטה הדורשת זמן, מחשבה והמון עבודה.

מאמר זה עוסק בכללים לכתיבת תוכן איכותי, איך ניגשים לכתיבת מאמר לאינטרנט, אילו דגשים יש לשים לב בעת כתיבת תוכן לאינטרנט ומה אסור לעשות.

השלב הראשון בכתיבת מאמר לאינטרנט הוא להחליט מהו הנושא עליו אתם רוצים לרשום. חשוב לבחור נושא ספציפי ולכתוב עליו בצורה מעמיקה, חשוב לפני שאתם מתחילים לכתוב לרשום לפניכם את נושאי הכתיבה. אם הינכם מתקשים על מה לכתוב תוכלו לבדוק באתרים מתחרים על מנת לבדוק מהו התוכן הנמצא שם וכיצד תוכלו לבדל את עצמכם מאתרים אחרים. שימו לב שגוגל אוהב תוכן חדש שלא רשמו עליו, כגון חדשות בתחום, אין צורך להמציא את הגלגל, אך נסו לחדש במאמר שלכם מהתוכן הקיים באתרים חדשים.

כתיבת תוכן לאתרים – כללים
כתיבת תוכן באינטרנט היא כתיבה בעלת מאפיינים ייחודיים. כתיבת תוכן לאתר מתחילה ראשית בבחינה איזה תוכן יתאים לאתר ומהי המטרה בתוכן הנכתב. חשוב לכתוב תוכן המבדיל אותך מהמתחרים שלך. לא פעם תוכן התורם לגולשים כגון: כיצד לבנות פרקט לבד או מידע שימושי לגולש הופכים אותך למומחה בתחומך.

באם מדובר בתוכן לאתר חשוב ראשית לבנות תרשים זרימה של האתר. תרשים זרימה יכלול אילו דפים יהיו באתר, ואיזה תוכן יהיה בכל דף. הדפים הראשונים הם הדפים החשובים וחשוב שיכילו מידע הרלוונטי לגולש. דפים פנימיים תוכלו להוסיף תוכן הקשור בתחום.

כתיבת תוכן ומילות מפתח
כתיבת תוכן באינטרנט חייבת להכיל את מילות המפתח של התחום בו עוסק האתר. חשוב לערוך מחקר מילות מפתח. חשוב לדרג את המילים לפי סדר חשיבותם והתחרות של אותן מילים. מילות מפתח חשובות יש לשים בדפים הראשונים והחשובים באתר. ומילות חיפוש שפחות חשוב ניתן לשים בדפים פנימיים.

מילות מפתח תורמות לקידום האתר. גוגל סורק את הדפים ולפי צפיפות המילים קובע את הרלוונטיות של התוכן למילות החיפוש המתאימות עם זאת שימוש מוגזם של ביטויי מפתח עלול להשיג את התוצאה ההפוכה, גוגל עלול לחשוד שמדובר בספאם והתוצאה היא הרחקת האתר מתוצאות החיפוש. פיזור של מילות מפתח בפסקאות השונות עד כמה שניתן, הדגש הוא על מילות מפתח שיופיעו בפסקה הראשונה והפסקה האחרונה. הקפידו על זרימה שוטפת של הטקסט חשבו על הגולשים שקוראים את התוכן ולא רק על גוגל.

חשוב לרשום כותרת לעמוד, רשמו בפסקאות קצרות, מומלץ להכניס כותרות משנה, כותרת המשנה חייבת להיות תמציתית, אטרקטיביות ומתארת את הפסקה. רשמו כותרות משנה המושכות את העין וגורמות לעניין אצל הגולש להמשיך לקרוא. כתבו את התוכן בצורה נעימה וחלקה. כתבו פסקאות קצרות ולא ארוכות ומייגעות. בדקו שאינכם חוזרים על עצמכם.

חשוב לכתוב חומר מקורי, אין להעתיק חומר. גוגל אינו רואה זאת בעין יפה ועלול להעניש את האתר ולהרחיקו ממנוע החיפוש. חשוב לכתוב תוכן איכותי, גם כאשר מדובר בתוכן מכוון קידום אתרים יש לזכור כי אנו פונים אל הגולשים. כתיבת תוכן איכותי וזורם ימשוך את הגולשים לקרוא באתר ולפעול לשם מכירה או יצירת קשר.

יש הטוענים כי יש חשיבות לאורך המאמר, יש המקפידים לרשום מאמר בגודל של לפחות 250 מילים ויש שרושמים לפחות 400 מילה. למעשה מבחינת גוגל אין חשיבות לאורך המאמר, כל מקרה לגופו.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה