קידום אתרים

רבות סופר על קידום אתרים, החשיבות של מנועי החיפוש ובראשם גוגל, לעמוד בעמוד הראשון על מנת לזכות לחשיפה מלאה. ואכן כל זאת נכון, מחקרים מראים כי רוב הגולשים מחפשים מידע באמצעות מנועי החיפוש השונים, ובראשם גוגל, אתרים שאינם עומדים בעמוד הראשון זוכים לחשיפה מועטה, מכוון שרוב הגולשים מסתפקים בתוצאות המופיעות בעמוד הראשון ואינם טורחים לעבור לעמודים הבאים. המשמעות היא שאתר שאינו נמצא בעמוד הראשון משמעות הדבר כי אינו קיים.

קידום אתרים מקצועי
השקעה בבניית אתר יפה היא חשובה, אך רבים לאחר בניית האתר מוצאים כי יש קושי למצוא את האתר שבנו במנועי החיפוש. האתר הינו כלי שיווקי חשוב ולכן חשוב מעבר לבניית האתר להשקיע בקידום האתר על מנת לזכות לחשיפה של הגולשים.

קידום אתרים מאפשר לעסקים קטנים ליהנות מפרסום בקלות יחסית וללא תקציבים מנופחים שהיו בעבר שמורים לעסקים גדולים או חברות גדולות. קידום אתרים מטרתו להביא את קהל היעד אליו אתם מעוניינים לפנות ולהגדיל את הרווחים של העסק . קידום אתרים מקצועי יבטיח כי תעמדו בדף הראשון של תוצאות החיפוש.

קידום אתרים – אופטימיזציה
אופטימיזציה למנועי החיפוש (SEO – Search Engine Optimization) משמעו הליך המאפשר למנועי החיפוש להתמצא באתר בקלות, באמצעות הגברת הנוחות של גוגל לסרוק את האתר ושיפור הדירוג של גוגל. התהליכים הכוללים אופטימיזציה הם אופטימיזציה לקוד, אופטימיזציה של מבנה האתר, מילות מפתח הרלוונטיות לאתר, קישורים, תוכן איכותי ועוד. משמעות הדבר כי האתר יהיה במצב האופטימאלי למנועי החיפוש.

קידום אתרים – מילות מפתח
מילות מפתח מהוות גורם חשוב בקידום אתרים. הגולש המעוניין בשירות או מידע מחפש במנועי החיפוש באמצעות מילים הרלוונטיות לתחום החיפוש. מחקר מילות מפתח מהוות את האפשרות לבחון מהן המילים ה"מבוקשות". הטמנת מילות המפתח באתר מאפשר לנו להבהיר למנועי החיפוש כי האתר שלנו עוסק בתחום שאנו מעוניינים לקדם.

ניהול תוכן קידום אתרים
תוכן האתר מאפשר לגולש לקרוא על השירות שהאתר נותן, לקרוא מידע בתחום או לשם ביצוע מכירה. כתיבת תוכן באתר הינו חלק חשוב ומשמעותי בקידום האתר. מנועי החיפוש סורקים את התוכן המצוי בדפי האתר, מבחינת מנועי החיפוש ובראשם גוגל הסריקה נעשית לפי המידע הכתוב באתר, גוגל אינו קורא תמונות או פלאש. לפי התוכן נקבע נושא האתר והרלוונטיות שלו במנועי החיפוש.

כתיבת תוכן איכותית, אטרקטיבית ומעניינת מאפשרת לגולש לקרוא בתחום בו הוא מבקש, ככל שהגולש ימצא תוכן מעניין ובעל ערך מוסף כך הוא יישאר באתר יותר זמן, יעבור לדפים הבאים ואף יבצע פניה או מכירה באתר. המשמעות מעבר לכך הוא שמנועי החיפוש כחלק מדירוג האתר קובעים על פי זמן הגלישה באתר, ולפי משתנה זה ומשנים נוספים נקבע דירוג האתר ואף מביא לעליה בדרוג האתר.

לקבלת הצעת מחיר לקידום אתר אינטרנט לחצו כאן

כתיבת תגובה