שיווק באינטרנט

עסקים רבים בונים אתר לשם חשיפת העסק או החברה על גבי רשת האינטרנט. שיווק באינטרנט משמעו הליך קידום אתרים על מנת ליהנות מחשיפה יותר של גולשים שיהפכו ללקוחות פוטנציאלים שלכם. שיווק באינטרנט הינו תחום רחב שמטרתו בראש ובראשונה להביא לחשיפה גדולה של העסק או החברה ולהביאו לשם מכירה או השארת הפרטים. שיווק באינטרנט מאפשר גם להגיע לקבל לקוחות שבדרכים אחרות היה עד כה קושי להגיע אליהם.

שיווק באינטרנט הינו משימה מורכבת וארוכה, הדורשת מקצועיות, יצירתיות וניסיון רב בתחום קידום אתרים.

למי מתאים שיווק באינטרנט?
למעשה שיווק באינטרנט מתאים לכל עסק, באם מדובר בעסק קטן המאפשר תחרות שווה מול החברות הגדולות. שיווק באינטרנט מתאים למספרה השכונתית, לחנות חיות מחמד, לחנויות שונות היכולות להציע מכירה באמצעות האינטרנט. לאנשים העוסקים במקצועות החופשיים המאפשר להגיע לקהל לקוחות רחב כגון רואי חשבון, עורכי דין, מטפלים הוליסטיים, מאמני אישיים וכדומה.

שיווק באינטרנט כולל קידום אתרים במנועי החיפוש השונים, ובראשם גוגל. שיווק באמצעות פורומים, כתיבת בלוגים, רשתות חברתיות, פרסום באתרי תוכן וכדומה.

שיווק באינטרנט משמעו קידום אתרים בדרכים שונות להלן מספר דרכים לשם קידום אתרים ושיווקם.

שיווק באינטרנט באמצעות קידום אתרים אורגני
קידום אתרים אורגני הינו קידום האתר במנועי החיפוש השונים, לרוב מדובר בקידום האתר במנועי החיפוש של גוגל. כיום רוב הגולשים מחפשים מוצרים או שירותים באמצעות מנוע החיפוש של גוגל. הקלדת מילות המפתח מעלה רשימה של אתרים הרלוונטיים ביותר למילת החיפוש, למעשה כמעט מחצית מהקניות באינטרנט הנעשות באינטרנט החיפוש החל במנוע החיפוש.

קידום אתרים אורגני הנעשה על ידי אנשי מקצוע יבטיחו כי האתר יגיע לדפים הראשונים של מנועי החיפוש שיביאו לתנועת גולשים גדולה באתר. בנוסף קידום אתרים אורגני ישמור על תוצאות הקידום לאורך זמן.

קידום אתרים ממומן
קידום אתרים ממומן הינו פרסום אתרים במנועי החיפוש. קידום אתרים ממומן הידוע כ- PPC הינה שיטת פרסום הנעשה באמצעות גוגל ומבטיח כי אתרכם יגיע לעמודים הראשונים במנועי החיפוש בהתאם לתחום האתר. באמצעות שיטת פרסום זה בעל האתר משלם לפי הקלקלה על הפרסומת. העלות של ההקלקה משתנה בהתאם לתחרות באותו תחום ומיקום הפרסומת בדף.
קידום אתרים ממומן מתאים במקרים של בניית אתר חדש, קידום אתרים אורגני יכול לקחת זמן עד להשגת התוצאות הרצויות, לכן קידום אתרים ממומן יביא לחשיפה המרבית בזמן קצר.

שיווק באינטרנט מצריך עבודה יסודית ומעמיקה, הכוללים קידום אתרים אתי, מצריך חשיבה יצירתית במטרה ליצור תנועה באתר ולהביאו לחשיפה המרבית.

קידום אתרים – פורטלים, בלוגים ופורומים
קידום אתרים כולל מספר פעולות המאפשרות ליהנות מהרגע הראשון חשיפה. הוספת באנרים באתרים השונים, עלותו של פרסום באנר באתרים השונים תלויה במידת הפופולאריות של האתר ומיקום הבאנר. כמו כן ניתן לפרסם באנרים באתרי נישות המתאימים לאתר שלכם. קידום אתרים כולל גם פרסום בפורטלים השונים, כתיבת בלוגים והשתתפות בפורומים השונים.

שיווק באינטרנט משתלם יותר מכל שיטת פרסום אחרת. שיווק באינטרנט מביא לתנועה רבה יותר של גולשים באתר. אופטימיזציה של האתר יביא למיקום גבוה בתוצאות החיפוש.

האינטרנט היותו כלי נוח ויעיל לחיפוש מוצרים או שירותים מביא גולשים רבים לפנות אל מנועי החיפוש לפני קניית מוצר או שירות. פרסום המסר הנכון באתר יביא את הגולשים להיכנס לאתר ולקרוא על המוצרים או השירותים שלכם ואף להשאיר פרטי התקשרות.

שיווק באינטרנט הוא משמעו להפוך את הגולשים ללקוחות, פרסום באתר של מבצעים או מידע שימושי לגולשים בתחום, יביאו את הגולשים לקרוא באתר ואף להשאיר פרטים או לבצע רכישה. שיווק באינטרנט הוא מכלול הפעולות המתחיל בקידום אתרים, העברת המסר הנכון והנעה לפעולה של הגולש באתר.

שיווק באינטרנט דורש מספר פעולות על מנת לבנות את האסטרטגיה הנכונה בעת הליך קידום אתרים כגון אפיון המותג ובידולו מול האתרים המתחרים, הגדרת קהל היעד אליו אנו רוצים לפנות, כתיבת תוכן שיווקי, פרסום האתר ומכלול הפעולות באינטרנט, בקרה על קידום האתר ושיפורו.

שיווק באינטרנט – שירותי החברה
• בניית תוכנית שיווק לאתר.
• קידום אורגני
• קידום ממומן
• כתיבת תוכן
• יעוץ שיווקי
• פרסום – בלוגים , פורומים, פורטלים.

כתיבת תגובה