כרטיס ביקור דיגיטלי מי צריך את זה?

אם בעבר הלכנו לבית דפוס לבחור כרטיס דיגיטלי ולהדפיס אותו. להחזיק אותו בארנק ולחלק ללקוחות פוטנציאלים בתקווה שהוא לא ילך לאיבוד וברגע המתאים ישלפו אותו ויתקשרו לבירור על השירות שלנו. כרטיסי ביקור לא נע

למו מהעולם אלא רק שינו צורה והפכו את צורתם כרטיס ביקור דיגיטלי. למה צריך כרטיס ביקור דיגיטלי? תחום האינטרנט שינה הרבה מההרגלים שלנו ואכן העולם משתנה, כיום אנו עורכים קניות באמצעות חנויות דיגיטליות מבלי שנצא מהבית, אנו קוראים על ספקי שירותים באינטרנט וצורכים את כל המידע באינטרנט. כמעט הכל סביבנו הופך להיות טכנולוגי ודיגיטלי.

לתת ללקוח פוטנצאלי כרטיס ביקור שלכם הוא הצעד נכון בעת פגישה, אבל למי לא יצא שהוא הגיע לפגישה ושכח שאין לו כרטיס עליו, או כמה פעמים שיניתם כתובת או כתובת מייל והייתם צריכים להחליף את הכרטיס בהתאם.

כרטיס ביקור דיגיטלי – כל פרטי הקשר במקום אחד

היום, לכל עסק יש אתר אינטרנט אל מעבר לכך חשוב שיהיה לו גם כרטיס ביקור דיגיטלי, כבראין צורך לסחוב כרטיסי ביקור בארנק, או להדפיס כרטיס חדשים. כיום שכולנו צמודים לניידים שלנו קל יותר להעביר כרטיס ביקור דיגיטלי שהולך אתכם לכל מקום ולכל פגישה, וכל מה שאתם צריכים זה הוא לחיצת כפתור כדי להעביר ללקוח את הכרטיס שלכם ויותר מכך הוא לא יאבד אותו או ישכח אותו איפשהו.

דרך הנייד אתם שולחים אל הלקוח המבוקש את כרטיס הביקור שלכם, המכיל את כל פרטי הקשר שלכם, טלפון, כתובת דואר מייל, גישה לאתר ועוד. בכרטיס הביקור תוכלו גם להציג את  דף הפייסבוק שלכם , כתובת לינקדין, יוטיוב וטוויטר, WAZE, ואפילו שם משתמש בסקייפ או בשאר אפליקציות חברתיות אחרו שאתם משתמשים בהן.

כל הנוחות וכל היתרונות

כרטיס ביקור דיגיטלי נמצא איתכם תמיד ולא תוכלו לאבד אותו, תוכלו להעביר אותו ללקוח בלחיצת כפתור והוא יוכל ליצור איתכם קשר לחיצת כפתור ישירות יחייג או יעבור לווטצאפ שלוח הודעה או למייל. להגיע אל כתובתיכם באמצעות תוכנת ניווט (waze) או לגלוש אל אתר האינטרנט שלכם.

דוגמה לכרטיס ביקור דיגיטלי שוקי ג'אנה

מרגע שליחת הכרטיס, פרטי הקשר שלכם נשמרים אצל הלקוח והוא יכול לשמור את הכרטיס על שולחן העבודה של הנייד. את כרטיס הביקור שלכם  תוכלו להעביר ללקוחות בשלל דרכים – דרך סריקת קוד, אפליקציית הוואטסאפ, במסרון ובדרכים נוספות – הכול על מנת להבטיח נוחות מרבית לכם וללקוחות שלכם.

כתיבת תגובה