עיצוב אתרים

מבצע מבצע מבצע BLACK FRIDAY  חבילה של 100  תמונות של DEPOSITP  קוד לרכישה

 

 

עיצוב אתרים
עיצוב אתרים הוא חלק חשוב ומהותי בבניית האתר, מאחר והוא משפיע על ההחלטה של הגולש אם להישאר באתר או לעבור לאתר הבא. עיצוב אתר איכותי יתפוס את הגולש ויגרום לו להמשיך לגלוש באתר שלכם.

עיצוב אתרים חייב לכלול ארגון נכון של הדף, המשדר את העסק שלך בצורה האופטימאלית, המגרה את הגולש מבחינה ויזואליות ויוצר את הרושם הראשוני על הגולש, אתר מיוחד יצירתי ואסתטי ישאיר את הגולש באתר.

בעת בניית האתר יש לקחת בחשבון גורמים רבים: התאמת העיצוב לצורכי הלקוח, התחשבות באופי האתר, שמירה על מקוריות, שמירה על ייחודיות ואחידות האתר. כמו כן ממשק ידידותי, תפריט ניווט נוח ושילוב נכון בין עיצוב האתר לפונקציונאליות של האתר.

בניית אתרים דורשת יצירתיות ותכנון של תהליך הבנייה בכללותו, החל מגיבוש הרעיון ועד הביצוע ודגש על כל פרט ופרט באתר.

עיצוב אתרים – שלבי העבודה

עיצוב אתרים דורש יצירתיות ברמה גבוהה, לקיחת בחשבון של כל הגורמים, המתחיל בתכנון נכון, בבנייה נכונה ויצירתית, עיצוב חכם ומזמין לגולש ואופן פעולה קל ונוח לגולש.

גיבוש הרעיון

בעת בניית אתרים מתחילים עם מחקר מקיף הכולל בחינה של מספר גורמים, מהי מטרת האתר, מיהו קהל היעד ומה האתר צריך לשדר לגולש, מהי האווירה שאנו רוצים לשדר לגולש ומהו המסר של האתר. אנו יושבים עם הלקוח לומדים על רצונותיו והעדפותיו. הכנה מוקדמת עם הלקוח תסייע לנו בעת בניית האתר ועיצובו.

בעת גיבוש הרעיון עיצוב אתרים יכלול יאת האלמנטים הגראפיים, הבלטות, שימוש באמצעים ויזואליים, התאמת הצבעים של האתר, אחידות הצבע בין הדפים, קונטרס בין הצבעים בהתאם לסוג האתר ואלמנטים גראפיים שונים.

מבנה האתר

עיצוב האתר כולל לוגו של האתר ועיצוב גרפי של האתר. מטרת העיצוב הוא להבליט את האתר בין האתרים השונים. הדגשים בעיצוב האתר כוללים צבע רקע של האתר, הגופן, התאמה נכונה בין הרקע לצבע הגופן, כותרות, תוכן, סידור מבנה האתר ושמירה על אחידות בין דפי האתר.

עיצוב אתר הבנוי בצורה אפקטיבית הכולל עיצוב אחיד של הדפים, מיקום הפונקציות השונות כגון לוגו, תמונות, התוכן סרגל הכלים וכדומה. בניה נכונה של מבנה הדפים היוצר איזון נכון בין אפקטיביות ונוחות בגלישה בהתאם למטרה של האתר יצור אתר נוח לגולש וקל להתמצאות באתר.

אחידות ונגישות

בניית אתר במבנה אחיד, בשימוש באותו אלמנט עיצוב בכל הדפים באופן עקבי, כגון פונטים, צבעים, באמצעים ויזואליים זהים יוצר את התחושה לגולש שהוא נמצא באתר אחד ועקבי תחושה המקלה עליו לגלוש בין הדפים המתחברים באותם אלמנטים. בעת קביעת האחידות יש לקחת בחשבון את הפונקציונאליות והנגישות של הגולש, כתב ברור, התאמה נכונה בין צבע הגופן לרקע, המקל על הקריאה, תיוג תמונות, התאמה למנועי החיפוש ודפדוף קל וברור בין הדפים מבלי שהגולש ילך לאיבוד.

אנו נבנה את האתר עבורכם לפי כללים אלו שיבטיחו אתר איכותי ויצירתי שימשוך את הגולשים להישאר באתר שלכם ולהמשיך לגלוש. אנו בעלי ידע מקצועי רב וניסיון רב. אנו מומחים בתחום בניית אתרים, אתרי פלאש, אתרי תוכן, אתרי תדמית, עיצוב אתרים ואנו תמיד עם הפנים קדימה.

כתיבת תגובה

עיצוב אתרים

מה גורם לגולשים להישאר באתר, האם זה מה שהם חיפשו? האם זהו עיצוב האתר שגרם להם להישאר או שאין תשובה חד משמעית. תצוגה נכונה של האתר הוא מכלול של פריטים החל מתוכן רלוונטי, עיצוב נכון ונעים לעין וכמובן גם סדר וארגון של הדפים. להלן מאמר שיעסוק בעיצוב אתרים, מה נכון לעשות ומה לא. כולנו חולמים על אתר שיוצר מכירות ללא הפסקה ומאפשר לנו להתרכז בלקוחות ולא בשיווק העסק. ישנם מספר אלמנטים שיהפכו את האתר למוכר אך מדובר במשימה לא קלה

עיצוב אתרים

יופי ואסתטיקה מושפעים מרקע, אופנה וטעם אישי. בתחום עיצוב אתרים חשוב לנו לעצב אתר שימשוך את הגולשים אליו ויגרום להם להישאר. פעמים רבות ששואלים את הלקוחות למה בחרו את זה ולא אחר, קשה היה להם לשים את האצבע מה בדיוק משך אותם לאתר. כיום הגישה היא ליצור אתרים פשוטים, אך גם צבעוניים ומושכים אך לא עמוסים בעיצוב או במלל. המטרה היא ליצור דפים שהגולש שמגיע אליהם ימצא את מבוקשו בקלות. ההנחה היא שגולש שאינו מוצא את שחיפש יעזוב את האתר במהירות. לכן חשוב לרשום כותרות ברורות וצבעוניות שיבלטו לגולש. בדף הבית יש להכניס את נושאי האתר בצורה ברורה, כגון קוביות עם תקציר המסביר על הדף וקישור לדף הרלוונטי. הקו המוביל הוא שדף הבית יהיה מרווח עד כמה שניתן וברור לגולש, לכן חשוב לבחור מה אנו רוצים לשים בדף זה.

נושא חשוב שיש לקחת היום בחשבון שהאתר מותאם לטאבלטים ולטלפונים הסוללריים הנקראים אתרים רספונסיבים. יותר ויותר גולשים בוחרים לגלוש מהנייד או מטאבלט. אתרים המותאמים לסלולר ייהנו מחשיפה גדולה יותר.

 

עיצוב-אתרים להעביר את המסר

בעת בניית אתר חשבו על העברת המסר השיווקי בצורה תמציתית, למשל, אם האתר עוסק בשירותי אחסון, רשמו בדף הבית על היתרונות של אחסון בחברה שלכם, רשמו על סוגי האחסון ואפשרויות הקיימות ולא לספר בדף הבית אודות החברה. חשוב שהשירותים שאתם נותנים יבלטו. המטרה היא להבדיל בדף הבית למה שחשוב ורלוונטי ומה יכול להימצא בדפים הפנימיים של האתר ואינם רלוונטיים לדף הבית.

עיצוב נכון של האתר מבחינת בחירה של צבעים מתאימים יחד עם מבנה נכון של האתר יביאו את הגולשים להישאר באתר ולחפש את מבוקשם.

עיצוב אתר הוא חלק בלתי נפרד מההשפעה על הגולש ולכן חשוב להשקיע בכך ולא לזלזל.

השקיעו בסליידר עם תמונות מותאמות, בגלריה תמונות אם ניתן, הקפידו על כותרות ותתי כותרות בדפים, חשבו על מבנה אתר נכון שהסרגל העליון יכלול את המוצרים או השירותים שהנכם נותנים ודפים פנימיים על הסברים או הרחבת הידע לגולשים.

הקפידו לא להעמיס על דף הבית מלל רב, ניתן להסתפק בכותרת עם מלל קצר והפנייה לדף הרלוונטי. אין ספק שתמונות תורמות, אך חשוב שהתמונות יהיו נעימות ויעבירו מסר חיובי.

 

This entry was posted in . Bookmark the permalink.