בניית אתר מקצועי

השוני בין אתר שיתרום לשיווק העסק שלכם לבין אתר שלא ישפיע הוא ברמת האתר אותו אתם בונים, בניית אתר מקצועי ומעוצב יעשה את העבודה לעומתו בניית אתרים חובבנית או בצורה לא מקצועית הינו בזבוז של זמן וכסף.

בניית אתר מקצועי לעסק שלך יכול לתרום רבות לקידומו ולשיווקו של העסק. האינטרנט הפך לחלק חשוב בשיווק העסקים, רבים המעוניינים בשירות או קנית מוצר תחילה מחפשים באינטרנט, חלק מהחיפוש הוא לשם רכישת הידע בתחום, חיפוש של מוצר מסוים או שירות מסוים אותו הם מחפשים, לרוב ההתרשמות של הגולש מהאתר, מהמידע אותו מספק האתר ישפיע רבות על הגולש אם לבצע פניה אליכם או להמשיך לאתר הבא, המתחרה שלכם. אתר אינטרנט הוא כלי נהדר להציג את השרות או העסק שלכם, להעביר מידע ולפרסם אתכם.

בניית אתר מקצועי חשוב להתחיל בבחינת פרמטרים שונים על מנת שיבטיחו את המטרות האתר שעיקרן גלישה והנעה לפעולה של הגולש.

תחילה לפני בניית האתר יש צורך בעשיית מחקר

שוק המתחרים
– מי הם המתחרים שלנו, מה הם מציעים באתר שלהם, הבדיקה של אתרים אלו יכולה לעזור במינוף האתר שלנו, לנסות להבדיל אותנו מאתרים המתחרים ולשאיבת רעיונות לבניית האתר.

קהל היעד – מי הוא קהל היעד שאליו אנו מעוניינים לפנות, מהי מטרת הפניה האם להצגת שירות חדש, רעיון או מכירת מוצר. בשלב זה חשוב לבנות את מבנה האתר, הדגש הינו כיצד נגרום לגולשים לפעול באתר, לעבור לדפים אחרים או ליצור קשר.

מנועי חיפוש – על מנת שהאתר יהיה מקודם, כבר בשלב בניית האתר חשוב לבדוק מהם מילות המפתח הרלוונטיות לאתר, ניתן לקטלג את מילות המפתח לפי מילים תחרותיות שבהן הקידום קשה יותר לבין מילות מפתח שהתחרות עליהם פחותה. לדוגמה. המילה רהיטים היא מילה שהתחרות בה קשה אך מילות דומות כגון שולחנות או ספות מאפשרות לקדם את האתר ביתר קלות. שילוב של מילים שונות בתוך האתר יעזרו בקידום האתר.

מערכת ניהול תוכן – בעבר בניית האתר היתה מורכבת ולרוב לאחר בניית האתר כל שינוי בו היה מצריך את התערבות בונה האתר. כיום בניית אתרים נעשית באמצעות מערכת ניהול תוכן המאפשרת לבעל האתר גישה לאתר לשינוי התוכן, הוספת תמונות, הוספת מאמרים ועוד. חשוב לוודא כי מערכת התוכן בעלת ממשק ידידותי וקל להפעלה. חשוב לאחר בניית האתר לעדכן את האתר בהתאם לצורך ולשם קידום האתר.

עיצוב האתר – חלק משמעותי מקידום האתר הינו עיצוב. אתר המעוצב בהתאם לקהלה יעד ולפי צורכי החברה, יבטיח כי האתר יהיה נוח לגולש ונעים לקריאה.

אלו רק חלק מהפרמטרים שיש לחשוב בעת בניית אתרים, עם זאת בניית אתר חייב לקחת בחשבון את צורכי החברה ולשלבם עם מערך הפרמטרים שיביאו להצלחת האתר.

אי מדיה בניית אתרים הינה חברה מקצועית, הפועלת מתוך ראייה של קידום האתר, בניית אתר בעל ממשק נוח לעדכון, בהתאם לפרמטרים של קידום האתר והנעה לפעולה, המבטיח כי הגולשים יגיעו אל האתר וייהנו מהאתר.

כיום יותר מתמיד חשוב לבנות אתר מקצועי המבטיח כי האתר יהיה מעבר לכתובת באינטרנט.

כתיבת תגובה