אחסון אתרים

נט מדיה מציעה כחלק משירותה אחסון אתרים. כל אתר הנבנה מחייב אחסון האתר בשרתים על מנת שיהיה זמין ברשת האינטרנט. אחסון האתר בחוות שרתים הקושרת לאינטרנט בפסים רחבים ומגובים יבטיחו כי האתר יהיה זמין בכל עת.

אחסון אתר בארץ או בחו"ל מהווה משמעות רבה בעת הגלישה. אתר הפונה לקהל בחו"ל חשוב שיאוחסן בשרת במדינת היעד. אתר הפונה לקהל ישראלי, קיימת חשיבות שהאתר יהיה מאוחסן על גבי שרת בישראל. אתר המאוחסן על גבי שרת ישראלי יהי מהיר יותר, לעומת זאת אתר המאוחסן בחו"ל לגולש הישראלי יהיה איטי יותר. חשיבות של אחסון בארץ הוא זמינות האתר, מהירות הגלישה ותמיכה בעת הצורך.

אחסון אתרים בנט מדיה בניית אתרים נעשה בחברת אחסון מקצועית. חוות שרתים איכותית, המחוברת בסיב אופטי ישירות לשדרה המרכזית של רשת האינטרנט. השרתים מאובטחים, מגובים ומאוישים על ידי אנשי מקצוע הטובים בתחומם 24 שעות ביממה.

אנו נתאים את חבילת אחסון האתר בהתאם ליעוד של האתר, התעבורה הנדרשת לאתר ובהתאם לבסיס הנתונים של האתר דבר שיבטיח גלישה מהירה וזמינה לגולשים.

בעל אתר מקבל שליטה מלאה על מאפייני האחסון של אתרכם. ניהול בסיסי הנתונים, ניהול קבצים והתיקיות, חשבונות דואר אלקטרוני ובחינה של הסטטיסטיקות שלכם.

בניית אתרים בחברת נט מדיה אינה מסתיימת בהעלאת האתר ואחסונו, אנו מקדישים תשומת לב רבה לניתוח השוק בה יפעל האתר ודגשים על צורכי קידום אתרים לאחר עליית האתר. גם לאחר סיום בניית אתרים אנו ממשיכים לעקוב אחר האתר וביצועיו, על מהימנות האתר וזמינותו לגולשים בתוצאות החיפוש. בניית אתרים בנט מדיה אינו תהליך חד פעמי אלא בניית אסטרטגיה לטווח ארוך ושותפות מלאה לאורך כל הדרך הכולל מענה מקצועי בכל העת, אחריות על תוכן האתר, איכותו וביצועיו.

אנו שמים דגש רב על שירות מהיר אמין ומקצועי במחירים נוחים.

חברות מובילות וזולות בתחום

חברת אחסון אתרים

חברת אחסון